Ailebirleşimi Dil Kursu

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili Ailebirleşimi Kurs Eğitimleri...Ailebirleşimi Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca Ailebirleşimi Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
Ailebirleşimi Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Ailebirleşimi Dil Kursu

İkamet Yasası ile ilgili yapılan köklü reformlar, Almanya'daki eşinin yanına yerleşmek isteyen yabancılara henüz vize talebinde bulunurken kendi ülkesinde basit düzeyde Almanca bilgisine sahip olduğunu kanıtlama zorunluluğu getirmektedir.


Almanya'ya gelecek olan kişilerin en azından basit bir şekilde de olsa Almanca dilinde iletişim kurarak toplumsal hayata katılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır. Bu yöntemle sonradan aile birleşimi yapan eşlere entegrasyon kurslarının başlangıç döneminde hem Almanca öğrenme imkânı sunulacak hem de Alman toplumuna uyum sağlamalarında kolaylık sağlanmış olacak. Böylece Almanya'daki yaşamlarına daha iyi şartlarda başlama imkânı verilmiş olacaktır.

Vize başvurusu sırasında Almanca bilgisi dil okulumuzun (Just English) verdiği A1 "Start Deutsch 1" (Temel Almanca) Sertifikası ile belgelenmelidir. Dil kursu ve sınav tarihleri hakkında internet sitemizden veya kurumumuzun 0216 414 1 008 numaralı telefon hattından bilgi alınabilir. Almanca sertifikasının ibrazı, vize başvurusu esnasında gerekli Almanca bilgisinin otomatikman kanıtlandığı anlamını taşımaz. Vize talebiyle ilgili nihai kararı yine Vize Bölümü verecektir. Şüphe uyandıran durumlarda bireysel olarak Almanca bilgisine dair sertifikanın doğruluğu ve başvuru sahibinin Almanca bilgisinin makul ve güncel olup olmadığı bakımından tekrar bir değerlendirme yapılabilir. Bu yüzden derslere devamlılık ve ödev takibi oldukça önemlidir.

Yeni bir yabancı dili öğrenmede, yapılan ders aktivitelerinin önemli payı vardır. Ders aktiviteleri yaş grubuna göre değişmekle birlikte konuşma kulübü, tüm yaş gruplarına uygulanan temel bir ders aktivitesidir. Video, oyun, okuma ve dinleme etkinlikleri başlıca ders aktiviteleri arasında yer alır.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Ailebirleşimi Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili Ailebirleşimi Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı