Ailebirleşimi Dil Eğitimleri

ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Ailebirleşimi Dil Eğitimleri

Aile birleşimi, kişilerin birlikte yaşamak için bir araya gelmeleridir. Başka bir tanımla oturma izni demek de mümkündür. Almanya’nın kişilere oturma izni vermek için belli kuralları vardır. Bu kuralların başında ise belli bir seviyede Almanca biliyor olmak gelir. Almanca bilginiz, yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamada gerçekleştirilen sınav ile ölçülür. Just English’te, yıllardır Almanca eğitimleri veren tecrübeli, alanında uzman ve anadili Almanca olan eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz biçimde öğrenmeniz hedeflenir. Just English, Almanca eğitim programımızda dört temel seviye bulunmaktadır.


A1 (Başlangıç) Seviyesi

Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilecek seviyede dili kullanabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir. Just English’te derslerin tamamı Alman, formasyon sahibi ve uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşımı esas alır. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkânları sağlanır.

Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümden oluşur. Yazılı sınav 70 dakika olup sözlü sınav ise genellikle herhangi bir hazırlık süresi olmadan yazılı sınavdan hemen sonra başlamaktadır.

A2 (Ön Orta) Seviyesi

A2 seviyesini başarı ile tamamladığınız taktirde çalışma hayatıyla ve kişilerle ilgili basit bilgileri anlayabilirsiniz. Randevu kararlaştırma ve davet gibi basit içerikli mektupları anlayabilir, alıştığınız dil kalıplarıyla kısa metin ve komutlardan gereken bilgileri çıkartabilirsiniz. Alışılan dil kalıplarıyla iş alanına dönük basit soruları yanıtlayabilir ve soru sorabilirsiniz. Verilen örneklere uygun kısa notlar, faks, eposta yazabilir, not tutabilir ve bu örneklere uygun metinler oluşturulabilirsiniz.

Just English’te derslerin tamamı Alman, formasyon sahibi ve alanında yetkin eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşımı esas alır. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve online alıştırma imkânları sağlanır. Aile Birleşimi Sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki kısımdan oluşur. Yazılı sınav 80 dakika sürer. Sözlü sınavdan önce öğrencilerin 15 dakikalık bir hazırlanma süresi vardır.

B1 (Orta) Seviyesi

B1 seviyesini başarı ile bitirdiğiniz taktirde standart mektupları ve metinleri anlayabilirsiniz. Yüz yüze veya telefon görüşmelerinde karşıdaki kişiye kendiniz, şirketiniz, şirketinizin faaliyet ve ürünleri hakkında bilgiler verebilirsiniz. İşyerinizde alıştığınız cümle kalıplarına dayanarak kararlar verebilir, aynı zamanda karşılıklı sözleşebilirsiniz. Standart teklif alımı ve sunumu yapabilir, bildiğiniz konularda duruma göre basit çizelge açıklamalarıyla kısa ve kolay metinler yazabilirsiniz.

Just English’te derslerin tamamı Alman, formasyon sahibi ve alanında uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli olup Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır ve online eğitim ve online alıştırma imkânları değerlendirilir. Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümden oluşur. Yazılı sınav 2 saat 30 dakika sürer. Sözlü sınavdan önce öğrencilerin 20 dakika hazırlanma süreleri vardır. Sözlü sınav yazılı sınavın olduğu gün ya da başka bir gün yapılabilir.

B2 (İleri) Seviyesi

B2 seviyesini başarı ile tamamladıktan sonra çalışma hayatıyla ilgili karmaşık bilgi içeren konuşmaları ve sunumları ana hatlarıyla anlayabilirsiniz. Firmayla ilgili kapsamlı raporların, dokümanların, sunumların, pazarlıkların ve sözleşmelerin ana içeriklerini anlayabilirsiniz. İş akışları ve süreçlerini tanımlayabilir, açıklayabilir, konuşma ve sunumların ana içeriklerini anlatabilirsiniz. Standart formel yazıları kendi başınıza hazırlayabilir ve branşınız ile ilgili metin yazabilirsiniz. Kendinizi açıkça ifade edebilir ve mükemmel bir gramer yorumlama becerisine sahip olabilirsiniz. Alışkın olduğunuz durumlarda aktif bir şekilde tartışmalara katılabilir, belli bir bakış açısından karşıt görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. Uzun konuşmaları, televizyon programlarını ve filmleri takip edebilirsiniz.

Just English’te dersler, tamamı Alman, formasyon sahibi ve alanında uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve online alıştırma gibi imkânlardan faydalanılır.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Ailebirleşimi Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili Ailebirleşimi Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı